شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
شنبه 18 مرداد 1399
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 12,597
بازدید دیروز: 42,893
بازدید کل: 111,669,756
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 58
کاربران حاضر: 58
دانلود مقاله انگلیسی ترجمه شده به فارسی ؛ فرآیند طراحی با ادغام DEMATEL و روش های ANP
چکیده:

این مقاله ترجمه ای است از مقاله ای که اصل آن را می توانید به صورت رایگان از اینجا دریافت کنید. فایل زبان انگلیسی 4 صفحه و مربوط به سال 2018 می باشد.
برای دریافت ترجمه مقاله پس از عضویت در سایت به صفحه شخصی رفته و از طریق صفحه افزایش اعتبار، به یکی از روشهای اعلام شده مبلغ مورد نظر را به سایت واریز یا منتقل نمایید. پس از افزایش اعتبار می توانید ترجمه مقاله را به صورت فایل WORD دانلود نمایید.
برای مشاهده سایر مقالات ترجمه شده سایت مدیر اینجا را کلیک کنید.

چکیده : برنامه ریزی طراحی محصول معمولاً توسط ارزیابی ها در مورد کارکردهای محصول با توجه به تقاضاهای مشتریان انجام می شود. ارتباط بین سری های محصول, یک عامل مهم است که بر ادراک ذهنی مصرف کنندگان تاثیر می گذارد. برای بهینه سازی طراحی یک محصول، رابطه ساختاری بین کارکردهای محصول در این مطالعه با استفاده از روشDEMATEL   تعیین شد تا میزان ارتباطات بازار و اهمیت تأثیر محصول مشخص شود. روش فرایند تحلیل شبکه ای(ANP)  نیز برای ایجاد طرح های محصول بر اساس ملاحظه تقسیم بندی بازار استفاده شد. رابطه متقابل حاصل از مدولاسیون در طول فرایند توسعه طرح های جدید محصول را می تواند با ویژگی های محصول جدید که از روش های گروه بندی نظام مند به دست آمده است ترکیب نمود. بر اساس نتایج مطالعات موردی، توانمندی توسعه سری های نوآورانه محصولات را می توان ارتقا داد.

کلید واژه: ماژول محصول ، DEMATEL ، فرآیند شبکه تحلیلی ANP
نویسنده(گان): مترجم: محمد صفی صمغ آبادی
منبع: Proceedings of IEEE International Conference on Applied System Innovation 2018
موضوع: تصمیم گیری
دسته: مقالات ترجمه شده - دانلود ترجمه مقاله
سال انتشار: 2018
تعداد صفحات: 13
قیمت (تومان): 13000
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.
 این مقاله ترجمه می باشد.
مشاهده اصل مقاله به زبان انگلیسی