شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
دوشنبه 03 آذر 1399
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 31,433
بازدید دیروز: 34,062
بازدید کل: 115,973,696
کاربران عضو: 1
کاربران مهمان: 145
کاربران حاضر: 146
دانلود مقاله انگلیسی ترجمه شده به فارسی ؛ جستجو برای تعادل در بازار انحصاری گرمایی (فروش حرارت)
چکیده:

این مقاله ترجمه ای است از مقاله ای که اصل آن را می توانید به صورت رایگان از اینجا دریافت کنید. فایل زبان انگلیسی 6 صفحه و مربوط به سال 2017 می باشد.
برای دریافت ترجمه مقاله پس از عضویت در سایت به صفحه شخصی رفته و از طریق صفحه افزایش اعتبار، به یکی از روشهای اعلام شده مبلغ مورد نظر را به سایت واریز یا منتقل نمایید. پس از افزایش اعتبار می توانید ترجمه مقاله را به صورت فایل WORD دانلود نمایید.
برای مشاهده سایر مقالات ترجمه شده سایت مدیر اینجا را کلیک کنید.

گرمایش منطقه در روسیه, راه اصلی فراهم نمودن گرما برای مصرف کنندگان است. ظهور تعداد زیادی از صاحبان این بخش اقتصاد، که مربوط به فرایند آزادسازی بخش انرژی است، منجر به ایجاد روابط اقتصادی جدید میان تولیدکنندگان، تامین کنندگان و مصرف کنندگان گرما و ایجاد بازار گرمایی شده است. سازمان های عرضه کننده گرمای زیادی در بازار گرما وجود دارند که متعلق به صاحبان مختلف هستند، به عنوان مثال، شرکت های انرژی گرمایی شهری، واحدهای اقتصادی تامین حرارت شرکت های تولیدکننده محلی، شرکت های انرژی از واحدهای اقتصادی صنعتی و دیگران. هر یک از صاحبان دارای منافع خود هستند و به دنبال کسب حداکثر سود از فعالیت خود هستند. بنابراین، برای حل مشکل کنترل گسترش سیستم های گرمایشی در شرایط بازار موجود، اعمال رویکردهای جدید برای مدلسازی، محاسبه و بهینه سازی آن که باید با هدف ایجاد انگیزه ها برای سازمان های تامین گرما برای رفع تقاضای معینی از گرما صورت گیرد, لازم است.

کلید واژه: سیستم گرمایشی ، بازار گرمایی ، مدل تک-خریدار ، تعادل کورنوت - نش
نویسنده(گان): مترجم: محمد صفی صمغ آبادی
منبع: Energy Procedia 105 ( 2017 ) 3158 – 3163
موضوع: تحلیل اقتصادی
دسته: مقالات ترجمه شده - دانلود ترجمه مقاله
سال انتشار: 2017
تعداد صفحات: 6
قیمت (تومان): 13000
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.
 این مقاله ترجمه می باشد.
مشاهده اصل مقاله به زبان انگلیسی