شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
سه شنبه 04 آذر 1399
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 5,451
بازدید دیروز: 37,978
بازدید کل: 115,985,692
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 58
کاربران حاضر: 58
دانلود مقاله انگلیسی ترجمه شده به فارسی ؛ رابطه بین هوش هیجانی رهبر و خلاقیت کارکنان: یک چارچوب مفهومی برای مکانیسم
چکیده:
این مقاله ترجمه ای است از مقاله ای که اصل آن را می توانید به صورت رایگان از اینجا دریافت کنید. فایل زبان انگلیسی 7 صفحه و مربوط به سال 2017 می باشد.
برای دریافت ترجمه مقاله پس از عضویت در سایت به صفحه شخصی رفته و از طریق صفحه افزایش اعتبار، به یکی از روشهای اعلام شده مبلغ مورد نظر را به سایت واریز یا منتقل نمایید. پس از افزایش اعتبار می توانید ترجمه مقاله را به صورت فایل WORD دانلود نمایید.
برای مشاهده سایر مقالات ترجمه شده سایت مدیر اینجا را کلیک کنید.

چکیده
در محیط دیجیتالی شدن و جهانی شدن، جایی که سرعت پیشرفت تکنولوژی در حال افزایش است، فشار بر سازمانها برای سازگاری، تغییر و نوآوری بیشتر شده است. در مقاله حاضر، یک چارچوب مفهومی یکپارچه برای ارتباط هوش هیجانی رهبر و خلاقیت کارکنان پیشنهاد شده است. نوشته های موجود, نیاز به کشف مکانیزمی را نشان می دهد کهEI رهبر بر خلاقیت اثر دارد. برای پیشبرد درک ارتباط بینEI رهبر و خلاقیت، ما محیط روانشناختی را به عنوان یک مکانیسم پیشنهاد می دهیم که مسیر را توضیح می دهد که از طریق آن, هوش هیجانی رهبر بر خلاقیت تاثیر می گذارد. این چارچوب همچنین اهمیت تبادلات رهبری با اعضای را نشان می دهد.
کلید واژه: هوش هیجانی رهبر ، محیط روانشناختی ، تبادل عضو رهبر
نویسنده(گان): مترجم: محمد صفی صمغ آبادی
منبع: Information Technology and Quantitative Management (ITQM 2017)
موضوع: رفتار سازمانی
دسته: مقالات ترجمه شده - دانلود ترجمه مقاله
سال انتشار: 2017
تعداد صفحات: 8
قیمت (تومان): 16000
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.
 این مقاله ترجمه می باشد.
مشاهده اصل مقاله به زبان انگلیسی