شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
سه شنبه 04 آذر 1399
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 5,101
بازدید دیروز: 37,978
بازدید کل: 115,985,342
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 237
کاربران حاضر: 237
دانلود مقاله انگلیسی ترجمه شده به فارسی ؛ تأثیر هوش هیجانی بر عملکرد شغلی کارکنان فناوری اطلاعات: یک مطالعه جنسیتی
چکیده:
این مقاله ترجمه ای است از مقاله ای که اصل آن را می توانید به صورت رایگان از اینجا دریافت کنید. فایل زبان انگلیسی 6 صفحه و مربوط به سال 2017 می باشد.
برای دریافت ترجمه مقاله پس از عضویت در سایت به صفحه شخصی رفته و از طریق صفحه افزایش اعتبار، به یکی از روشهای اعلام شده مبلغ مورد نظر را به سایت واریز یا منتقل نمایید. پس از افزایش اعتبار می توانید ترجمه مقاله را به صورت فایل WORD دانلود نمایید.
برای مشاهده سایر مقالات ترجمه شده سایت مدیر اینجا را کلیک کنید.

چکیده: صنعت فناوری اطلاعات سهم قابل توجهی را در اقتصاد هند از نظر تولید ناخالص داخلی و اشتغال ایجاد کرده است و بنابراین مطالعه عوامل موثر بر عملکرد کارکنانIT حائز اهمیت است. هدف از این مطالعه، بررسی ماهیت و میزان ارتباط بین هوش هیجانی و عملکرد شغلی با توجه به جنس پاسخ دهندگان است. نتایج این مطالعه نشاندهنده تفاوت های جنسیتی قابل توجهی در هوش هیجانی و عملکرد شغلی است که نشان می دهد که کارکنان زن در در موردEI نسبت به همتایان مردشان بیشتر امتیاز می گیرند. این مطالعه همچنین نشان می دهد که زنان عملکرد بهتری نسبت به مردان دارند.
کلید واژه: هوش هیجانی ، عملکرد شغلی ، بخش فناوری اطلاعات ، IT
نویسنده(گان): مترجم: محمد صفی صمغ آبادی
منبع: Information Technology and Quantitative Management (ITQM 2017)
موضوع: منابع انسانی
دسته: مقالات ترجمه شده - دانلود ترجمه مقاله
سال انتشار: 2017
تعداد صفحات: 8
قیمت (تومان): 16000
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.
 این مقاله ترجمه می باشد.
مشاهده اصل مقاله به زبان انگلیسی