شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
چهار شنبه 15 مرداد 1399
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 8,271
بازدید دیروز: 55,474
بازدید کل: 111,546,908
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 54
کاربران حاضر: 54
دانلود مقاله انگلیسی ترجمه شده به فارسی ؛ بهبود کیفیت در توسعه برنامه درسی
چکیده:
این مقاله ترجمه ای است از مقاله ای که اصل آن را می توانید به صورت رایگان از اینجا دریافت کنید. فایل زبان انگلیسی 4 صفحه و مربوط به سال 2018 می باشد.
برای دریافت ترجمه مقاله پس از عضویت در سایت به صفحه شخصی رفته و از طریق صفحه افزایش اعتبار، به یکی از روشهای اعلام شده مبلغ مورد نظر را به سایت واریز یا منتقل نمایید. پس از افزایش اعتبار می توانید ترجمه مقاله را به صورت فایل WORD دانلود نمایید.
برای مشاهده سایر مقالات ترجمه شده سایت مدیر اینجا را کلیک کنید.

هدف تاکید رو به رشدی بر آموزش اصول ایمنی بیماران و فرایندهای بهبود کیفیت (QI) در برنامه های درسی پزشکی وجود دارد. هدف از این مقاله ارائه نحوه مشارکت دانشجویانان پزشکی در دانشگاه یادبود نیوفاندلند در امر بهبود کیفیت در طی فرایند تجدید برنامه درسی اخیر آنها است.
طراحی / روش شناسی / رویکرد- در سال تحصیلی 2013-2014، دانشکده پزشکی در دانشگاه یادبود نیوفاندلند, یک فرایند تجدید برنامه درسی آموزش پزشکی کارشناسی را راه اندازی کرد. این برنامه, فرصتی منحصر به فرد برای تدریس بهبود کیفیت را با دخالت دانشجویان در امر توسعه مداوم و بهبود مستمر برنامه درسی دوره کارشناسی خود از طریق پیاده سازی محافل کیفیت و دیگر فعالیت های مرتبط با QIارائه داد.
یافته ها- تجربه نویسندگان نشان می دهد که پیاده سازی فرآیندهای QIدر محیط آموزش پزشکی، بویژه در زمان های طراحی مجدد برنامه درسی و پیاده سازی نوآوری های جدید، سودمند است.
اصالت / ارزش- مشارکت و دخالت دانشجویان در فرآیند QIیک راه عالی برای آموزش مفاهیم QIپایه و بهبود نتایج برنامه درسی است.
کلید واژه: آموزش ، کیفیت ، بهبود کیفیت ، برنامه درسی پزشکی
نویسنده(گان): مترجم: محمد صفی صمغ آبادی
منبع: Leadership in Health Services, Emerald Publishing Limited 1751-1879 , 2018
موضوع: مدیریت آموزشی
دسته: مقالات ترجمه شده - دانلود ترجمه مقاله
سال انتشار: 2018
تعداد صفحات: 5
قیمت (تومان): 15000
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.
 این مقاله ترجمه می باشد.
مشاهده اصل مقاله به زبان انگلیسی