شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
چهار شنبه 30 بهمن 1398
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 1,522
بازدید دیروز: 27,386
بازدید کل: 106,782,393
کاربران عضو: 0
کاربران مهمان: 107
کاربران حاضر: 107
دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد سال 1393 مجموعه تربیت بدنی و علوم ورزشی
چکیده:

این فایل شامل 200 سوال کنکور کارشناسی ارشد سال 1393 دانشگاه آزاد مجموعه تربیت بدنی و علوم ورزشی (کلیه گرایشها شامل مدیریت ورزشی، روانشناسی ورزشی ، فیزیولوژی ورزشی ، جامعه شناسی ورزشی ، مدیریت بازاریابی در ورزش، بیومکانیک ورزشی ،  رفتار حرکتی ، فیزیولوژی فعالیت بدنی و تندرستی ، تغذیه ورزش، آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی ، فیزیولوژی فعالیت ورزشی بالینی ، مدیریت اماکن و تأسیسات ورزشی ، مدیریت اوقات فراغت ورزشهای تفریحی ، مدیریت راهبردی در سازمان های ورزشی) می باشد که به صورت Pdf قابل دانلود است. فایل شامل سوالات دروس زبان انگلیسی تخصصی ، آمار و سنجش و اندازه گیری، اصول و مبانی تربیت بدنی ، فیزولوژی ورزشی ، رشد و تکامل و یادگیری حرکتی ، مدیریت و برنامه ریزی در تربیت بدنی ، آناتومی و حرکت شناسی ، روانشناسی عمومی و رشد ، تاریخ تربیت بدنی و ورزش، مبانی روانی اجتماعی تربیت بدنی و ورزش می باشد.  سوالات در حال حاضر فاقد پاسخنامه است.
برای دریافت فایل ابتدا عضو سایت شده و پس از ورود به صفحه شخصی رفته و با انتخاب گزینه افزایش اعتبار نسبت به افزایش اعتبار خود از طریق پرداخت الکترونیک، واریز یا انتقال وجه به حسابهای سایت اقدام نموده و بعد از شارژ حساب خود فایل را دانلود کنید. مبلغ قابل پرداخت برای دریافت این فایل 3000 تومان می باشد. شما می توانید با مراجعه به بخش تستهای ارشد سایت مدیر که در منوی سمت راست سایت قابل مشاهده است، لیست کامل تستهای تالیفی و کنکوری کارشناسی ارشد را مشاهده نمایید

کلید واژه: سوالات کنکور کارشناسی ارشد، دانشگاه آزاد، رشته مدیریت ورزشی، سال 1393
نویسنده(گان): سایت مدیر
منبع: سایت مدیر
موضوع: مدیریت ورزشی
دسته: دانلود تست ها و نمونه سوالات درسی و کنکوری کارشناسی ارشد و دکتری
سال انتشار: 1393
تعداد صفحات: 26
قیمت (تومان): 3000
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.