شما هنوز به سایت وارد نشده اید.
سه شنبه 23 مهر 1398
ورود به سایت
آمار سایت
بازدید امروز: 947
بازدید دیروز: 38,483
بازدید کل: 102,552,017
کاربران عضو: 1
کاربران مهمان: 175
کاربران حاضر: 176
دانلود دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد سال 1393 مجموعه مدیریت اجرایی (رشته های اجرایی ، شهری و - مدیریتMBAمدیریت بازاریابی)
چکیده:

این فایل شامل دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد سال 1393 دانشگاه آزاد مجموعه مدیریت اجرایی (رشته های مدیریت اجرایی ، مدیریت MBA-مدیریت بازاریابی و مدیریت شهری) در دروس زبان تخصصی انگلیسی، نظریه های عمومی مدیریت، درک متون مدیریت (به زبان فارسی)، دانش مسائل روز در زمینه مدیریت موسسات تولیدی، خدماتی و طرح های عمرانی ، آمادگی و استعداد تحصیلی ویژه رشته های مدیریت و ریاضیات عمومی 1و2 دوره فنی مهندسی می باشد که به صورت Pdf قابل دانلود است. سوالات در حال حاضر فاقد پاسخنامه می باشد.
برای دریافت فایل ابتدا عضو سایت شده و پس از ورود به صفحه شخصی رفته و با انتخاب گزینه افزایش اعتبار نسبت به افزایش اعتبار خود از طریق پرداخت الکترونیک، واریز یا انتقال وجه به حسابهای سایت اقدام نموده و بعد از شارژ حساب خود فایل را دانلود کنید. مبلغ قابل پرداخت برای دریافت این فایل 3000 تومان می باشد. شما می توانید با مراجعه به بخش تستهای ارشد سایت مدیر، لیست کامل تستهای تالیفی و کنکوری کارشناسی ارشد را مشاهده نمایید. همچنین جزوات و خلاصه کتب منبع کنکور کارشناسی ارشد را می توانید از اینجا ببینید

کلید واژه: دانلود، دفترچه سوالات، کنکور کارشناسی ارشد، دانشگاه آزاد، سال 1393، مدیریت اجرایی ، مدیریت MBA ، مدیریت شهری
نویسنده(گان): سایت مدیر
منبع: سایت مدیر
موضوع: پیرامون مدیریت
دسته: دانلود تست ها و نمونه سوالات درسی و کنکوری کارشناسی ارشد و دکتری
سال انتشار: 1393
تعداد صفحات: 20
قیمت (تومان): 3000
بر اساس شرایط و ضوابط ارسال مقاله در سایت مدیر، این مطلب توسط یکی از نویسندگان ارسال گردیده است. در صورت مشاهده هرگونه تخلف، با تکمیل فرم گزارش تخلف حقوق مؤلفین مراتب را جهت پیگیری اطلاع دهید.